Beninca

Nézet:
Sorrend:
BENINCA - Kapumozgató szett kétszárnyas kapukhoz. Elektromechanikus, önzáró, alsó kihajtású, 300mm löket, max 2,1m-es szárny, max 300kg/szárny, intenzív használatra, 1600N, 24Vdc, esztétikus kivitel
Nettó: 228 690 Ft
Bruttó: 290 436 Ft
db
BENINCA kit - Csuklókaros kapumozgató szett kétszárnyas kapukhoz, 2x3m szárnyhoz, 400 kg kapusúlyig végálláskapcsolóval. 2 db T2WV adó, FTM fotocella
Nettó: 213 480 Ft
Bruttó: 271 120 Ft
db
BENINCA kit - földbe rejtett kapumozgató szett kétszárnyas kapukhoz, max 3m-es szárnyak, max 500kg/szárny, 2db DU.IT14N motor, 2db DU.CZS doboz, ECO2 vezérlőegység, 1pár PUPILLA fotocella, 2db TO.GO4 adó
Nettó: 263 880 Ft
Bruttó: 335 128 Ft
db
BENINCA kit - Kapumozgató szett kétszárnyas kapukhoz. Max 2,1m-es szárnyakhoz, max 250kg/szárny, 2db BOB alsó kihajtású elektromechanikus kar, ECO2 vezérlés rádióvevővel, 1 pár PUPILLA fotocella, 2db TO.GO4 4 csatornás adó
Nettó: 134 280 Ft
Bruttó: 170 536 Ft
db
BENINCA - kétmotoros vezérlőegység szárnyas kapukhoz és dupla tolókapuhoz, lassítás funkció, elektromos zár vezérlés, gyalogos bejáró funkció, kerti lámpa vezérlése, áthaladás érzékelés, nyitási és zárási végállásbemenetek, LCD kijelző, vevő nélkül
Nettó: 37 530 Ft
Bruttó: 47 663 Ft
db
BENINCA HAPPY A.R.C. (Advanced Rolling Code) távirányító: 4 csatornás adó, ugrókódos, 433MHz, esztétikus izgalmas színösszeállításokban, LED visszajelzés gombnyomásra, nagyméretű gombok. 128bit-es és 64bit-es ugrókódos adásra is képes. Kompatibilis minden régi és új Beninca, Allmatic és ECO vevővel. Hatótávolság nyílt terepen max 230m (környezettől függ). Méretek: 75x42x18mm, tápellátás: 1 x A23 elem 12V (mellékelve).
Nettó: 6 390 Ft
Bruttó: 8 115 Ft
db
BENINCA IRI formatervezett egyedi kialakítású kapu villogó beépített antennával. Villogtató elektronikával, feszültség széles tartományban: 20~255V AC-DC. Villogás saját elektronikáról vagy a kapu vezérlésről is történhet, de állandó fénynek is használható (vezérlés beállítás függő). LED fényforrás: nagy fényerő, hosszú élettartam, kis fogyasztás. Integrált belső 433MHz antennával. Méretek: 110x 43 x 170mm, IP44 védelem.
Kerítés tetejére, oldalára,...
Nettó: 17 510 Ft
Bruttó: 22 238 Ft
db
-8%
ÖNNEK AJÁNLJUK
BENINCA KIT BILL3 - szett kétszárnyas kapukhoz. Max 2,5m/szárny, max 300kg/szárny, 2db BILL-30M motor (jobbos és balos), HEADY digitális vezérlés beépített 433MHz rádióvevővel (64 kód) és LCD kijelzővel, 1 pár pupilla fotocella, 2db TO.GO4 adó, gyalogos bejáró funkció, fix lassítás, kertvilágítás vezérlése, áthaladás érzékelés, jelszavas védelem, kulcsos kioldású motorok, 3200N, IP54, 30% munka, 230Vac
-9%
BENINCA KIT - Tolókapu mozgató szett, max. 500kg kapusúly, 30% munka, beépített vezérlőegység integrált rádióvevővel, 2 db 4 csatornás TO.GO4 adó, 1 pár Pupilla fotocella, 230Vac, gyalogos bejáró funkció, lassítás funkció, indítás teljes nyomatékon, elektromos fék, kulcsos kioldás, esztétikus kivitel 4 méter CRV6 fogasléccel.
Nettó: 113 990 Ft
Bruttó: 144 767 Ft
Nettó: 104 280 Ft
Bruttó: 132 436 Ft
db
BENINCA kit - KIT-RI10 Tolókapu mozgató szett, max 1000kg, motor beépített vezérlőegységgel, 35% munka, gyalogos bejáró funkció, lassítás, elektromos fék, 10,5m/perc sebesség, RR.2WIV rádióvevővel, 2db TO.GO adóval, Pupilla fotocella, 500W, 230Vac,
Nettó: 147 480 Ft
Bruttó: 187 300 Ft
db
BENINCA kit - garázskapu mozgató komplett szett billenő és szekcionált kapukhoz egyaránt, bordásszíjas garázsnyitó 3 méter sínnel, 2 db To.Go 4 adóval, 60 kg kapusúlyig, 600N, beépített vezérléssel és rádióvevővel, integrált garázsvilágítással, automata zárás funkcióval. Masszív jó hatásfokú készülék intenzív, akár társasházi használatra is. Ajánlott kiegészítők pl. zsákkioldó áramszünet esetére, infrasorompó, villogó stb.
Nettó: 63 240 Ft
Bruttó: 80 315 Ft
db
BENINCA - bordásszíjas garázskapu mozgató szett billenő és szekcionált kapukhoz, beépített vezérlőegységgel, 433Mhz rádióvevővel, 1db 4 csatornás TOGO4 adóval, 120kg kapusúlyig, 80% munka, 24Vdc motorral, külön nyitás-zárás bemenetek, lassítás, 3 méter bordásszíjas sínnel. Esztétikus és csendes
Nettó: 106 680 Ft
Bruttó: 135 484 Ft
db
BENINCA KIT PONY (KPONY) - Tolókapu mozgató szett, max. 400kg (350kg ajánlott) kapusúlyig, 80% munka, beépített vezérlőegység integrált 433MHz rádióvevővel, 2 db TO.GO4WVS adó, 1 pár PUPILLA fotocella, 24VDC motor, kisebb fogyasztás, szünetmentesíthető (kiegészítő panellal).+ AJÁNDÉK 4m CRV6 FOGASLÉC. 24Voltos kivitel, gyalogos bejáró funkció, lassítás, akár intenzív használatra is alkalmas!
Nettó: 83 880 Ft
Bruttó: 106 528 Ft
db
BENINCA kit- Tolókapu mozgató szett, max 600kg kapusúly, olajkenéses tolókapu motor beépített vezérlőegységgel, 40% munka, 8,5m/perc sebesség, mechanikus végálláskapcsolóval, RR.2WIV rádióvevővel, 2db 2 csatornás T2WV adóval, 1 pár FTO fotocella, 230Vac, gyalogos bejáró funkció, lassítás, kulcsos kioldás
Nettó: 112 320 Ft
Bruttó: 142 646 Ft
db
BENINCA - Tolókapu mozgató szett, max 600kg kapusúly, olajkenés, 90% munka, beépített vezérlőegység, RR.2WIV rádióvevővel, 2db 2 csatornás T2WV adó, 1 pár FTC fotocella, beépített akkutöltő panel a szünetmentesítéshez, 24Vdc, gyalogos bejáró funkció, lassítás funkció, kulcsos kioldás, intenzív használatra
Nettó: 138 380 Ft
Bruttó: 175 743 Ft
db
BENINCA - 4 méteres sorompó szett karral, 2,5 másodperc nyitásidő, 80% munka, IP54, 40kg súly, intenzív használatra, katalógusban LADY-BE néven található meg
Nettó: 287 200 Ft
Bruttó: 364 744 Ft